.

.

dongsheng Мода Бербер 3D Берберот Пол Pendant Ѓердан луксузен долг синџир на Ѓердан Берберот Фризер сувенири Колиер

dongsheng Мода Бербер 3D Берберот Пол Pendant Ѓердан луксузен долг синџир на Ѓердан Берберот Фризер сувенири Колиер

DEN 87.00
DEN 123.84
-30 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
dongsheng накит
Pendant Големина:
4.7*1cm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DS
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО
R

Тие исто така купуваат со овој производ