.

.

PGI 250 CLI 251 мастило Рефил кертриџ За Canon PIXMA MG5420 MG5422 MG5520 MG5522 MG6420 IP7220 MX722 MX922 IX6820

PGI 250 CLI 251 мастило Рефил кертриџ За Canon PIXMA MG5420 MG5422 MG5520 MG5522 MG6420 IP7220 MX722 MX922 IX6820

DEN 474.72
Количина на стоки


Што се вклучени во овој оглас
1 x PGI-250 Црна Празна Refillable Мастило Кертриџ
1 x CLI-251 Црна Празна Refillable Мастило Кертриџ
1 x CLI-251 Синозелена Празни Refillable Мастило Кертриџ
1 x CLI-251 Магента Празни Refillable Мастило Кертриџ
1 x CLI-251 Жолта Празни Refillable Мастило Кертриџ
Погоден за следните принтери :
печатач
кертриџ кодот
област
PIXMA IP7210 MG5410
PIXMA MX921 PIXMA MG6310
pgi-150/
cli-151
Јужна Америка
PIXMA IP7220 PIXMA MG6320
pgi-250/
cli-251
Северна Америка
PIXUS IP7230 PIXUS MG5430
PIXMA MX923 PIXUS MG6330
pgi-350/
cli-351
Јапонија
PIXMA IP7240 PIXMA MG5440
PIXMA MG6340
pgi-450/
cli-451
Middle East/Африка/
Русија/Ukraaine
PIXMA IP7250 PIXMA MG5450
PIXMA MG6350
pgi-550/
cli-551
Европа
PIXMA IP7260 PIXMA MG5460
PIXMA MG6360
pgi-650/
cli-651
Австралија
PIXMA IP7270 PIXMA MG5470
PIXMA MX727 PIXMA MX927
PIXMA MG6370
pgi-750/
cli-751
Азија
PIXMA IP7280 PIXMA MG5480
PIXMA MG6380
pgi-850/
cli-851
Кина

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Бренд Име:
vilaxh
Број На Модел На:
pgi-250
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Canon LBP Компатибилен Модел:
PIXMA MG5420 MG5422
КОЛИЧИНА:
5pc
чип:
ЛАК чип
мастило:
без мастило
PGI 250 CLI 251 мастило рефил :
PGI250 CLI251
мастило рефил кертриџ:
За Canon PIXMA MG5420 MG5422 MG5520 MG5522 MG6420 IP7220 MX722 MX922
R

Тие исто така купуваат со овој производ