.

.

Safari Животинско Корист Кутија Бонбони Кутија Подарок Кутија Момче Деца Роденден Материјали Декорација На Настанот Партија Материјали

Safari Животинско Корист Кутија Бонбони Кутија Подарок Кутија Момче Деца Роденден Материјали Декорација На Настанот Партија Материјали

DEN 385.00
DEN 528.00
-27 %
Количина на стоки


Safari Животинско Тема Партија Декорација
**7 PCS Safari Животинско бонбони кутија/корист кутија/подарок кутија.
** Постојат 7 различни карактери во оваа група.
**Големина : 6.5 СМ * 5 CM * 14 СМ
**Овие кутии може да се користи за девојката и момчето роденден ,девојче и момче бебе туш.
** * Ако сите барања,ве молиме имајте на цел.(се разбира,можете да изберете карактер што сакате)
**Најдобар квалитет Safari Животинско тема партија резерви.

Шема:
Цртан филм животно,Шарени,Зебра
Повод:
Забава,Роденден
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
7pcs
Бренд Име:
Amelyfavor
Тема:
Safari На Животните
мерка:
6.5 СМ * 5 CM * 14 СМ
R

Тие исто така купуваат со овој производ