.

.

4x7cm kraft бела хартија картон ознака. Ознака Daquan подарок ознака bookmarks bar kraft хартија

4x7cm kraft бела хартија картон ознака. Ознака Daquan подарок ознака bookmarks bar kraft хартија

DEN 191.52
Количина на стоки


Тип На Производ:
Облека Ознаки
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски,Перат
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
DP031
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ