.

.

Replacemen Висок Квалитет 4.7 За LG Optimus Nexus 4 E960 Екран на Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло Леќа Панел Црна

Replacemen Висок Квалитет 4.7 За LG Optimus Nexus 4 E960 Екран на Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло Леќа Панел Црна

DEN 280.00
DEN 297.60
-6 %
Количина на стоки


боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
4.7
Број На Модел На:
За Optimus Nexus 4 E960
Бренд Име:
Се Сретне Мравка
Компатибилен Бренд:
LG
боја:
Црна
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Кина
цена:
Трговија на големо
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
R

Тие исто така купуваат со овој производ