.

.

10cm 50ohm RG178 кабел со машки sma конектор за Безжичен предавател или приемник или WIFI

10cm 50ohm RG178 кабел со машки sma конектор за Безжичен предавател или приемник или WIFI

DEN 431.52
Количина на стоки


SMA машки Приклучок За RG178 Кабел со центар Орев Bulkhead SMA АНТЕНСКИ Приклучок за 10pcs/многу US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 13 теми Женски SMA конектор за 0-18 Ghz 50pcs/многу US$ 25.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 13 теми Женски SMA конектор со Шрафови и подлошки за 0-18 Ghz 50pcs/многу US$ 29.90 /многу
парчиња / многу
RF adapter SMA,1.2 2.4 G или G испраќачот или примачот антенски адаптер US$ 1.00 /парче
10cm 50ohm RG178 кабел со Женски sma конектор за Безжичен предавател или приемник или WIFI 10pcs/многу US$ 8.99 /многу
парчиња / многу
50ohm RG178 кабел $1/по метар US$ 1.00 /метар
Женски SMA конектор за 0-18 Ghz US$ 5.00 /многу
парчиња / многу
Машки RP-SMA конектор за 0-18 Ghz US$ 5.00 /многу
парчиња / многу
10cm 50ohm RG178 кабел со машки sma конектор за Безжичен предавател или приемник или WIFI

is_customized:
Yes
Примена:
Микробранова,Осветлување
Тип:
SMA
Пол:
Машки
Број На Модел На:
RG178+cm
Бренд Име:
HENGCHANG
R

Тие исто така купуваат со овој производ