.

.

Без ракави Секси V деколте, Кошула Falbala Фустани за Жени Нови 2018 Печати Лето Giris Фустани на Големи Димензии Лабава Мини Фустан

Без ракави Секси V деколте, Кошула Falbala Фустани за Жени Нови 2018 Печати Лето Giris Фустани на Големи Димензии Лабава Мини

DEN 930.00
DEN 1824.00
-49 %
Количина на стоки


Без ракави Секси V деколте, Кошула Falbala Фустани за Жени Нови 2018 Печати Лето Giris Фустани на Големи Димензии Лабава Мини Фустан
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип XL 102 77 / / / / 2 XL 112 78 / / / / 3 XL 122 79 / / / / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Големина:
XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Lanon,Полиестер,Памук
Декорација:
Возбудува
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
BVOCYRNG
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ