.

.

Универзален Мотор Dirt Bike Издувни Цевки Несреќа Заштитник Топлина Shield Покритие За bmw F650GS F650GS F700GS F800GT F800R F800S

Универзален Мотор Dirt Bike Издувни Цевки Несреќа Заштитник Топлина Shield Покритие За bmw F650GS F650GS F700GS F800GT F800R

DEN 585.00
DEN 642.72
-9 %
Количина на стоки

НИ 8.99 / парче НАС 32.29 / парче НАС 4.19 / пар НИ 29.99 / set НИ 8.88 / пар НИ 8.88 / пар НИ 34.39 / set НИ 29.99 / set НИ 34.39 / set НИ 6.59 / парче НАС 32.29 / парче НАС 6.59 / парче НАС 8.88 / пар НИ 7.22 / парче Спецификација
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Сина, Црвена Сребро Зелено Злато Црна
Големина на :
Должина : 252 MM (9.9 Инчи)
Ширина : 89 ММ (3.5 Инчи)
Количина : Едно Парче
Функција :
Стр rovide екстра заштита на издувната цевка
Красат ќе мотоцикл
Инсталацијата може да се направи лесно
Fitment : одговара За повеќето мотоцикл ,за dirt bike за мотокрос за пдд велосипед за streetbike за sportbike

Бренд Име:
AIZHUO
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
EPT-002
Објектот Должина:
9.9inch
Објектот Ширина:
3.5inch
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.14g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Fitment:
За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Ducati
Функција:
издувни цевки несреќа Заштитник
боја:
црното злато сребро red blue green
квалитет:
Висок Квалитет на алуминиум cnc
Дијаметар:
2.4/3.0/4.4 ВО
превозот:
Бесплатен превозот
Материјал:
CNC алуминиум
R

Тие исто така купуваат со овој производ