.

.

Мотоцикл Обтекател Завртки Скутер Ореви Клипови Завртка Пролет Спојка Навој Завртки За yamaha YZF R1 R6 Tmax 500 tma530 2011-2014

Мотоцикл Обтекател Завртки Скутер Ореви Клипови Завртка Пролет Спојка Навој Завртки За yamaha YZF R1 R6 Tmax 500 tma530 2011-2014

DEN 1486.00
DEN 1650.72
-10 %
Количина на стоки


Производ Descprition
-Име на модел : motorcycle справат завртки
-Боја : црна, црвена злато зелена sliver сино злато
-Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум CNC
-Количина : 1 сет
-Состојба : 100% Сосема Нов
-Лесен за инсталирање
Fitment
За Fly150 Typhoon125 НОВИ FLY150 LX150 ОДНОСНО Веспа LX 3 V S150 ОДНОСНО LXV150 ОДНОСНО
Пакет lnclude 1 сет справат завртки Забелешка :
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор.
Ако сте во потрага за големопродажните цени, ве молиме не двоумете се да побарате од нас да ги попуст. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака за нас. Ние сме мило да ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро. Слика дисплеј :

Бренд Име:
AIZHUO
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
FB-001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.337kg
Материјал Тип:
CNC
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
црно црвено злато sliver портокал зелена сина
Fitment:
Универзална сите мотоцикл
Количина:
1 поставува
превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Функција:
Клучни ембрионот
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
1.7 0.2 инчи/1.1 0.16 инчен / 0.96 0.2 инчи/ 0.8 0.2 инчи / 0.8 0.16 инчен
R

Тие исто така купуваат со овој производ