.

.

Дева Марија Шарм Монистра 24pcs Антички Сребрен/златни Привезоци Ретро Додатоци Партија Подароци L1788 24x20.5mm

Дева Марија Шарм Монистра 24pcs Антички Сребрен/златни Привезоци Ретро Додатоци Партија Подароци L1788 24x20.5mm

DEN 504.00
DEN 719.52
-30 %
Количина на стоки


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : цинк легура(без олово)
24x20.5mm дебелина : 8mm дупка кол : 3мм 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен Боја : како на сликата
Количина : 24pcs
Како можам да го користам мојот забава?
chlick овој линк за да добие помош
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
L1788
Објектот Тежина:
8.8g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ