.

.

Нови Пристигнување Мода Жените Лето Turban Сјајна Дише Дупка Turban Headband Шапка Headwear Turbante Hijab Коса Додатоци

Нови Пристигнување Мода Жените Лето Turban Сјајна Дише Дупка Turban Headband Шапка Headwear Turbante Hijab Коса Додатоци

DEN 160.00
DEN 171.84
-7 %
Количина на стоки


Нови Пристигнување Мода Жените Лето Turban Сјајна Дише Дупка Turban Headband Шапка Headwear Turbante Hijab Коса Додатоци
Материјал : Полиестер
Големина на : Слободен големина одговара на возрасни
Боја : 6 бои како сликата шоу
Пакет : 1 парче со OPP вреќа

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1188
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Тип:
Bandanas
Одделот За Името:
Возрасни
R

Тие исто така купуваат со овој производ