.

.

Слонова коска чипка бисери свадба чевли жена мода нов дизајн 2018 класичен слонова коска чипка жената булчински weddimg пумпи чевли плус големини

Слонова коска чипка бисери свадба чевли жена мода нов дизајн 2018 класичен слонова коска чипка жената булчински weddimg пумпи

DEN 1310.00
DEN 2016.00
-35 %
Количина на стоки

5=240mm ( гола нога должина )
US8.5=235mm ( гола нога должина )
US7.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9. Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни. Ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога ќе цел; 4.Поради безбедносни причини ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10.Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.Модерен, стабилна, таписерии

Подготвен во парк
Брза испорака
4. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;. Ние брод надвор предмети според вашето барање, пакетот патеката број и песна веб-сајт се обезбедени; 5. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна shippin да повеќето земји П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број,
и можете да видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Превозот Време за Бесплатен превозот ќе биде испорачуван aliexpress стандард за испорака метод EMS/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена ,но EMS/DHL/UPS/ТНТ/Федекс ќе треба да плати littie превозот цена. Регионот Превозот Агент Обработка&Испорака САД/Канада Кина Пост 10-25 работни дена Повеќето Европска земја Кина Пост 10-25 работни дена Југоисточна европа и Кина Пост 10-25 работни дена Блискиот Исток Кина Пост 10-20 работни дена Австралија/Нов Зеланд Кина Пост 10-20 работни дена Азија Земја Кина Пост 10-18 работни дена Африка Земјата Кина Пост 10-30 работни дена Јужна Америка, Кина Пост 10-30 работни дена Како да се откажат превозот 1.Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно; 2. Политика на враќање кога не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата. Повратни информации 1. Напишете детали во коментар кога ќе се направи цел; 3. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : За чевли најчесто имаат кутија за чевли пакет! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на домашната страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.5=265mm ( гола нога должина )
Плаќање прифаќаме само Зачувам .5 cm пета
Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Ве молиме мерка гола нога должина и изберете големина од гола нога должина
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
APRUUK
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
бисер
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ