.

.

400W Коаксијален Молња Arrester Surge Protector, Радио Конектор Адаптер Repeater Коаксијален Молња Антена Пренапони ,3GHZ,50 Ohm

400W Коаксијален Молња Arrester Surge Protector, Радио Конектор Адаптер Repeater Коаксијален Молња Антена Пренапони ,3GHZ,50

DEN 710.40
Количина на стоки


1.Модел : CA-23 RP 2.Фреквентен опсег : DC 0 ~ 3000 MHz 3.Напон стои бран сооднос : ≤1.1 4.Врв Моќ : 400 W 5.Испуштање почнувајќи напон, струја, број на пати DC230 V±20%, 500 A, повеќе од 500 пати 6.Номинална отпорност : 50 Ω 7.Вметнување на косата : 0.05 d B/500 MHz; 0.1 d B/1 GHz; 0.15 d B/1.5 GHz 8.конектор тип : N-JK

Број На Модел На:
П.Н.Е.-AT-5w01
Модел:
CA-23RP
Фреквентен Опсег:
MHz DC 0 ~ 2500
Напон стои бран сооднос:
Помалку од 1.1
Врв моќ:
400 Вати
Номинална Отпорност:
50 Ohm
Вметнување На Косата:
0.05 dB/500MHz; 0.1 dB/1GHz; 0.15 dB/1.5 GHz
конектор:
N-J/N-K
Температурата На Работа:
-30-85 целзиусови степени
R

Тие исто така купуваат со овој производ