.

.

Добро Најновите tulle чипка 2018 Висок Квалитет на Нигериската Чипка Камен Tulle Чипка Ткаенина чипка лента За Жените венчаница AMY1617B-1

Добро Најновите tulle чипка 2018 Висок Квалитет на Нигериската Чипка Камен Tulle Чипка Ткаенина чипка лента За Жените венчаница

DEN 2383.00
DEN 3504.00
-32 %
Количина на стоки


Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Ширина:
120cm-130cm
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
еластичен
Бренд Име:
PGC ЧИПКА
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AMY1617B-1
Декорација:
Rhinestones
Ткаенина Тип:
Mesh
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима
густина:
51-52
Употребата на националното:
САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Нигерија, Гана, Ирска,Франција,Германија, Шпанија,Итн
Употреба:
Моден големи прилики свадба/партија/вечер фустан, итн
Обемот на толпата:
Невести, пратилки,жени, девојки,ѕвезди, модели итн
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина.
Должина:
5yards/piece=about 4.5meter
Стил:
Модерен, елегантен ,достоинство,модерен дизајн
Предност:
Висок квалитет,Брза испорака,Разумна цена,Исклучителен дизајн
R

Тие исто така купуваат со овој производ