.

.

EngagementRings Продавница Dropshipping Кристал прстени накит за жените Сребрена Боја Големи Романтични Цвеќе свадба ангажман прстени

EngagementRings Продавница Dropshipping Кристал прстени накит за жените Сребрена Боја Големи Романтични Цвеќе свадба ангажман

DEN 335.52
Количина на стоки


Она што може да се прави : 1.што повеќе боја и големина 4 5 6 7 8 9 10 11 12 како што треба 2.Поддршка на вашиот сопствен дизајн оем,само се продава за вас 3.Материјал : 925 Фунта Сребро,месинг, 316 L не ' рѓосувачки челик 4.Стоки Позлата : платина, бело злато,злато се зголеми,18k злато,црното злато Сме Добри во : трговија на Големо / dropshipping Ангажман прстен,свадба прстен,ветување прстен,накит,pendant,ѓердан,earring Dropshipping детали : Пакување : без било на хартија или трошоците во амбалажа кеса,не било на нашите информации (ние може да го користите вашиот бренд-логото кеса или кутија за пакување и испорака) Превозот начин : Исто како цел изберете Превозот време : во рок од 48hours(недела не превозот) Стока цена : ние може да обезбеди најдобра цена во aliexpress. Ако нашата цена повисока ве молиме да ги споделите со нас наскоро. Квалитет : Најдобар квалитет,Сите проблемот се случи,ние може да reshipping или рефундирање на Плаќање : Секој треба Врати Служба : Ние обезбеди 15 дена се Врати Служба за било која причина Повратни информации(ве молиме да дадете 5 ѕвезди) : За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате. Контакт со нас на : оставете порака кога ќе се стави една цел,ние ќе ве контактираме во 48hours

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Platinum Позлатен
Бренд Име:
UFOORO
Пол:
Жените
Метали Тип:
Дувачкиот
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
RB2126B-W
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
20mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ