.

.

Magnetite Природен камен Multicolor Gallstone Beaded Нараквици Магнетна Хематит Здравје Хривнија за Жени Мажи монистра Накит

Magnetite Природен камен Multicolor Gallstone Beaded Нараквици Магнетна Хематит Здравје Хривнија за Жени Мажи монистра Накит

DEN 86.00
DEN 102.24
-16 %
Количина на стоки


Спецификации :
100% нови високо-квалитет
Материјали : камен
Ефикасност : магнетни здравствена заштита, да го промовира циркулацијата, го одржуваме телото,телесната тежина
Боја : Multicolor
Природен камен вродени дефекти : мала количина на пукнатини и песок дупки, кој е природен камен на општите карактеристики на многу купувачи се нарекува убавината на дефект, па не се направи гужва О.
Функција : Slide
Пакетот вклучува : 1 Компјутер Хривнија
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Бренд Име:
JETTING
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
здравје хривнија
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
магнетен материјал
Затворач Тип:
/
Функција:
/
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна
Тип На Единица:
парче
R

Тие исто така купуваат со овој производ