.

.

Нема Мирис Целосно Покриени Трајни Водоотпорен Не се Лизга Тепих Посебен Автомобил патосници За СУБАРУ BRZ Пустош Вагон XV Шумарот

Нема Мирис Целосно Покриени Трајни Водоотпорен Не се Лизга Тепих Посебен Автомобил патосници За СУБАРУ BRZ Пустош Вагон XV Шумарот

DEN 3188.00
DEN 3542.40
-10 %
Количина на стоки

modname=ckeditor Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел. На пример Форд Фокус 2017 Година /Beige Color/5 Seats Ако можете да ни испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
'

Боја Име:
Црна, Беж, Црна, Црвена, Сива, Вино, Црвена, Кафеава, Беж, Кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
68
XV-Година:
2014,2011,2013
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Модел На Субару:
XV
Објектот Висина:
35
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Објектот Должина:
138
Име На Модел:
0301SUBARU
Објектот Тежина:
3.5kgs
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
автомобил патосници за Субару
Боја Класификација:
сива ,беж,црна, беж,црна, црвена,кафеава,кафе,црвено вино
Површината Материјал:
XPE пенење
Составот на содржина:
81% (содржи) -90% (содржи)
Шема:
Решетки
Комбинациски Форма:
Пет седишта за посебни намени
R

Тие исто така купуваат со овој производ