.

.

Мултифункционален Дигитален временско Реле Контра AC напон 220V 380V 24V DC 12V Тајмер Пребројување на Реле

Мултифункционален Дигитален временско Реле Контра AC напон 220V 380V 24V DC 12V Тајмер Пребројување на Реле

DEN 333.00
DEN 416.64
-20 %
Количина на стоки

Спецификации
Мултифункционален временско реле ZN48
Може да се користи за тајмер реле,двојно дигитален дисплеј временско реле,counter (бројач на фреквенција метар,tachometer
Мултифункционален временско реле ZN48 може да се користи за тајмер реле,двојно дигитален дисплеј временско реле,counter (бројач на фреквенција метар и tachometer.
Спецификација :
Контакт : една група
Контакт капацитет : AC250 V,5 A
Влезниот сигнал : ≤1%
Операција напон : AC50 Hz 36 V,110 V,127 V,220 V,
DC НАПОН 220 V,24 V,12 V
Контактирајте со електрична живот : 10 5

Големина:
220VAC, 380VAC, 12VDC, 24VDC
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
ZN 48
is_customized:
Yes
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Заштита На Функција:
Епоксидна
Теорија:
Временско Реле
R

Тие исто така купуваат со овој производ