.

.

XL-5XL Плус Големина Женски Блузи Секси V Деколте, Крстот Чипка Жените Маици Мода Чипка Комбинација Лабава Т Кошула Tees WS7092C

XL-5XL Плус Големина Женски Блузи Секси V Деколте, Крстот Чипка Жените Маици Мода Чипка Комбинација Лабава Т Кошула Tees WS7092C

DEN 561.00
DEN 801.60
-30 %
Количина на стоки


Големина
Биста(cm)
Ракав(cm)
Должина(cm)
XL
90
58
72
2 XL
96
59
73
3 XL
102
60
74
4 XL
108
61
75
5 XL
114
62
76
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
ви благодариме за вашето разбирање
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.
Пакување листа
Жените Маици*1

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Број На Модел На:
WS7092C
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
V Деколте
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Редовни
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ