.

.

Клуч Шрафцигер силикони нерѓосувачки челик Преносни Патување Деца Возрасни Прибор за јадење Вилушка Пикник Поставите Подарок за Дете DinnerwareJJPS

Клуч Шрафцигер силикони нерѓосувачки челик Преносни Патување Деца Возрасни Прибор за јадење Вилушка Пикник Поставите Подарок

DEN 202.00
DEN 265.44
-24 %
Количина на стоки


Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи
Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем .
Со Почит
Материјал : направен на 304 нерѓосувачки челик нож и вилушка лажица се справи изработени од силикон
Димензии : 4cm широк 3.3 cm долга лажица сајт
4.5 делови вилушка должина 3cm широк
6cm широк и 2cm долг нож делови
Една тежина : 0.13 kg
Поставено : нож, вилушка и лажица

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
dinnerware сет
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Техника:
Гравирање
Стил:
Западен
Материјал:
Силикони
R

Тие исто така купуваат со овој производ