.

.

2018 Нова Верзија 15 инчен Вграден Екран на Допир за Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со 2xLAN Во Примената На STM Машина Таблет КОМПЈУТЕР

2018 Нова Верзија 15 инчен Вграден Екран на Допир за Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со 2xLAN Во Примената На STM Машина Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 26729.28
Количина на стоки

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co. HHD 320 G/500 G/1 TB итн.5×53 Дупка големина ( мм ) 353.
Применливи сцена
Опсег На Примена
Механички автоматизација, медицинска опрема, да играат игри, ПОС машина, автоматски сервис и интелигентни мало,Мобилни возило-монтирани компјутер решение
Пакување & Испорака
Пакување детали : Еден компјутер во подарок кутија (L*W*H)353*279*45mm , 10 компјутер во carto
Испорака : 3 дена по плаќање
ПЛАЌАЊЕ&ПРАТКАТА.Ние може да направи за вас. Ако треба. Систем XP/Win7/Linux/Win8/Win10 I/O Lan 2×10/100/1000 Mbps RJ45 LAN,Lan чип RTL8111 E Сериски Порт COM1×RS485/RS422 ( default RS485 со Оптички изолација )
COM2-COM3×RS232/485 ( default RS232 )
COM4×RS232 ( факултативно додадете 2 RS232 ) USB 4×USB2.
ГАРАНЦИЈА УСЛОВИ
Ние обезбедуваме 18 месеци
Повратната информација е многу важно за нас, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети, или контактирајте со нас ако има некои проблеми со нашите објекти.05 kg Инсталација Вградени монтирани 、 VESA рек монтирани Димензии(mm) 376. Карактеристики Име на Модел ППЦ-150 C се Прикаже Големината 15" Резолуција 1024×768 Осветленост 400cd/m2(прилагодливи ) Разлика од 400 : 1 на Екранот на Допир, 5-жица AMT resistive екран на допир LCD екран индустриски LCD дисплеј Систем ПРОЦЕСОРОТ Intel Atom N2800 Dual-Core 1. -40℃-80℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Складирање Темп.0, ( факултативно додадете 2×USB2. Ние ќе ги реши што е можно поскоро.4 Гаранција Гаранција 18 месеци Цел информации Име на Модел 15 инчен AMT Resistive Touch Screen 、Р emote Контрола Стандард Intel Atom N2800 ПРОЦЕСОР Dual-Core /1.86 G/RAM меморија 2 G/SSD 32 G (Win7 32 Bits ОЕМ ) / Резолуција 1024×768/4×USB/4×COM/2×LAN/1×VGA/1×HDMI Додатоци 12 V/5 A адаптер , Моќ линија , 4 поставува вградени Инсталирате копчето,RS485 приклучок за Факултативна RAM меморија 4 G/SSD : 64 G/128 G/256 G , 3 G/WIFI , LPT/PS2 , АУДИО/вградениот звучник итн.0 ) Екранот Интегрираната Intel GMA3650 , 1×VGA 、 1×HDMI Аудио Интегрирани ALC662, факултативна 1×МИКРОФОН-во,1×Line-out/2 W вградениот звучник Другите 1×GPIO ( факултативно ) , 1×LPT ( факултативно ) , 1×PS/2 ( факултативно ) Patulous Опција 1×SIM , 2×мин-pcie(wifi/3 G факултативно ) Чувар Тајмер 1-255s , Програмабилни Термички методи Fanless Потрошувачка Помалку од 20 W Работа Темп.само контактирајте со нас.5 Инчен SATA HDD 320 G/500 G/1 TB итн.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел.86 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 6. -40℃-80℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Моќ Широк напон 9 V ~ 25 V , 12 V/5 A адаптер вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 、 Мембрана Прекинувач(далечински управувач ) Школка Материјал со Висока јачина алуминиум бранеа панелот;IP65 ; Спреј сликарство Боја Црна Нето Тежина 5.
2018 Нова Верзија 15 инчен Вграден Екран на Допир
Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со 2x LAN Во Примената На
На STM Машина Таблет КОМПЈУТЕР
Orderssssssss!!!!!!
Опис на производот 15" Индустриски Таблета 1, Прецизност Resistive Екран на Допир, Резолуција 1024 x 768.5 W Чипсет Интел Атом N2800+NM10 Меморија RAM меморија Одборот 2 G Факултативна DDR3 2 G MAX 4 G Складирање SSD 32 G (Факултативно 64 G/128 G/256 G )
Optional 2., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница. 2, Dual Core со Високи Перформанси Процесор, DDR3 Dual Channel Меморија, Цврста Состојба Диск(SSD) 3, со Користење на Алуминиум Легура Школка, Цврсти, Meguiar, Трајни 4, 2x Gigabit RJ45 LAN Порта, 1x VGA се Прикаже Излез, 4x COM RS232/RS422/RS485 Интерфејс 5, Надградба Од 3 G/4 G/LTE/Wi Fi Карактеристики Модел : ППЦ-150 C Стандард : Intel Atom N2800 Процесор, 15" Екран на Допир, Резолуција 1024x768 , RAM меморија 2 G SSD 32 G (Win7 32 Bits ОЕМ), 4x USB,4x COM RS232/RS422/RS485,1x VGA,1x HDMI,2x LAN RJ45 Додатоци : 12 V5 A Адаптер,(Изборен Европската Plug Британски Plug Amercican Приклучок) Вградени за Монтажа Тока по желба : RAM меморија 4 G,SSD 64 G/128 G/256 G 3 G/4 G/LTE/Wi Fi Модул.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-150C
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom N2800 Dual-Core 1.86 GHZ
Чипсет:
Intel Atom N2800+NM10
Меморија/RAM меморија:
Одборот 2G Факултативна DDR3 2G MAX 4G
Складирање/SSD :
32G Факултативна 64G/128G/256G
Syetem:
XP/Win7/Win8/Win10/Linux
lan:
2x10/100/1000Mbps RJ45 LAN
USB:
4xUSB2.0 Aptional додадете 2xUSB2.0
Термички методи :
Fanless
боја:
Црна Факултативна Сребро.
Осветленоста:
400cd/м2 Прилагодливи
R

Тие исто така купуваат со овој производ