.

.

KEJIALAI Кристал Капка Обетки Месечината Форма Додатоци Гроздобер Етничка Стил Бохемски Накит Свежа Вода Бисер Шарм Најдобар Подарок

KEJIALAI Кристал Капка Обетки Месечината Форма Додатоци Гроздобер Етничка Стил Бохемски Накит Свежа Вода Бисер Шарм Најдобар

DEN 527.00
DEN 659.04
-20 %
Количина на стоки


KEJIALAI Кристал Капка Обетки Месечината Форма Додатоци Гроздобер Етничка Стил Бохемски Накит Свежа Вода Бисер Шарм Најдобар Подарок
Количина : 1pair/многу
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
Може исто така да како што се :
1 Pair Природни Druzy Камен Кука US$ 9.20 /пар
1 Pair Мода Жените Кука Earring US$ 9.00 /пар
1 Pair Мода Жените Earring Природата US$ 9.50 /пар
1 Pair Мода Жените Earring Природата US$ 9.20 /пар
1 Pc Природни Аметист Камења US$ 5.80 /парче
1 Pc Природни Зголеми Кварц Камења US$ 5.80 /парче
1 Pc Природни Зелени Aventurine US$ 5.80 /парче
1 Pc Природни Опал Камења US$ 5.80 /парче

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Број На Модел На:
zy145-2715
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
Големина:
41*75mm
Earring Тип:
Капка Обетки
Главниот Камен:
Кристал
Тип На Објект:
dangle обетки
Други Материјали:
Кубен Циркони Кристал Кристал
Повод:
Ангажирање Свадба Годишнината Партија
Стил :
Романтични/Трендовски/Класичен/Гроздобер
Пол:
Жените девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ