.

.

Џими Buffett Margaritaville 3D Дрвени Знак

Џими Buffett Margaritaville 3D Дрвени Знак

DEN 1679.52
Количина на стоки


Вистински Цврсто Дрво Уметност
Ова рачно изработени дрвени знак е врежани на солидна премиум квалитет борови и заврши со две-тон дамка и sealer . Дезени и детали се внимателно извајани на дрво за да ги даде на 3 D ефект .
Сите знаци се сопствени направени и дрво жито и модели се направи секој производ уникатен. Одлична за пред врата, гаража, бар или било соби во куќата!
Карактеристики :
Големина за да изберете :
Голем : 10.75" x 26.75" x 0.75" (273 x 680 x 19mm)
Медиум : 9.25" x 23" x 0.75" (234 x 585 x 19mm)
Мала : 7.25" x 18.25" x 0.75" (184 x 464 x 19mm)
Материјал : Цврсти борови дрва заврши со sealer
Производен метод : 3 D букви и слики направени со користење на две тон дамка заврши
Обезбеди виде гниење на закачалка на грбот за брзо и лесно виси
Answer : ___________________________ Note : Јазли во дрво не се смета како недостаток или штета што тој се разликува од секој дел, за вашиот знак може да се појават различни од нашите слики. Пополнки се обложени на дрво, но ние ве советуваме против ставање на знакот под директна сончева светлина, ветер, дожд или снег за да се избегне носат надолу и штета.

Големина:
L (273 x 680 x 19mm), M (234 x 585 x 19mm), S (184 x 464 x 19mm)
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Дрво;Дрвени
Број На Модел На:
wpr-a0110
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
innisign
R

Тие исто така купуваат со овој производ