.

.

tj-тм Name Персоналните Сопствени Спортски Бар Пиво Паб Неонски Знак со On/Off Прекинувач 7 Бои 4 Големини

tj-тм Name Персоналните Сопствени Спортски Бар Пиво Паб Неонски Знак со On/Off Прекинувач 7 Бои 4 Големини

DEN 623.52
Количина на стоки


Ве молиме да не информирате за името што ја сакате на вашиот личен знак по исплата потврди, ние ќе произведе знак да ви се допаѓа тоа што точно сте тип во големи букви или мали букви со или без 'S : На пример : МАЈК/ МАЈК/ Мајк/ Mike
LED ПРО Светлосни Знаци
Расте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!
Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа!
Приближна големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm . Врежан со најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки) . Не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект.
Обезбеди on/off прекинувач со ** НАС plug да USA & CA ** велика БРИТАНИЈА plug на велика БРИТАНИЈА ** О plug да Австралија ** ЕУ plug на ЕУ и други земји. Должина на жица е 4 метри/ 1.3 метри.
Осветлување : Опремени со највисок квалитет и заштеда на енергија LED светла, соодветна за земји со напон од 110v да 240v , светлата можат да траат со 100,000 часа.
7 бои за да изберете од, или сина , Црвена , зелена , жолта, виолетова, портокалова, ние исто така, обезбеди multicolor далечински управувач со 20+ бои да се избере во еден знак : НИ 15.99 / парче Multicolor Далечинска Контрола
Објектот Спецификите на Производителот : LED ПРО Бренд : LED ПРО Знак Вкупната Големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm . Материјал : Транспарентна Акрилик Напон : 12v да 240v Wattage : 3-5w Извор на Енергија : Corded-Електрични со on/off прекинувач Приклучок : US/ велика БРИТАНИЈА/ AU/ ЕУ plug Извор на Светлина : LED Светло Животен Век : 100,000 часа Место да се Користи : Внатрешна Само Испорака Тежина : 0.5 kg - 1 кг ве Молиме да ја плати веднаш по купување. По добивањето на вашиот расчисти исплата, ние ќе ви испратиме објект со авион пошта преку поштата од Кина. Нормално превозот време во САД, АУ, велика БРИТАНИЈА е околу 14-21 дена. Превозот време за други земји може да се земе 4-8 недели. Испративме на парцела од еколошки пакување, од нашето искуство во минатото, неисправни стапка е помалку од 0.1%. Ако примите оштетени објектот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред било лошо повратни информации, ние ќе го организира замена на дел за вас. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Авторските права на LED ПРО. Сите права се задржани.

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Виолетова, Зелена, Сина, Портокалова
Големина:
40x30cm Horizontal, 30x20cm Horizontal, 30x40cm Vertical, 20x30cm Vertical
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
innisign
Место на Потекло:
Хонг Конг
R

Тие исто така купуваат со овој производ