.

.

Creativesugar кристал кристал цвет секси сатен вечер фустан чевли се отвори пети празна страна дама високи потпетици булчински свадба пумпи

Creativesugar кристал кристал цвет секси сатен вечер фустан чевли се отвори пети празна страна дама високи потпетици булчински

DEN 2280.00
Количина на стоки


Горниот материјал : Сатен
Единствена материјал : Гума
Внатрешниот материјал : СТП
Пета висина : 11cm
Процесот време : 7 дена
Вистински фото како што е подолу
Нашите обувка се Стандардни Европска големина ,па ве молиме изберете ја вашата дневна чевли големина . ако сте од САД или Канада , ве молиме проверете ја големината на табелата пред да изберете големина
Други Предмети што може да се допаѓа

Чевли Големина:
35, 36, 36.5, 37, 38, 39, 39.5, 40, 41
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
Creativesugar
Број На Модел На:
6041-07
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Моден Елемент:
Кристално
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Сатенски
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Стил:
Домот
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
11cm со 1.2 см платформа
R

Тие исто така купуваат со овој производ