.

.

Enjeolon бренд 2018 глуждот должина панталони солидна 7 боја, молив панталони мажите панталони панталони мажи Причинско-моден облека K6259

Enjeolon бренд 2018 глуждот должина панталони солидна 7 боја, молив панталони мажите панталони панталони мажи Причинско-моден

DEN 1398.00
DEN 2688.00
-48 %
Количина на стоки


Добредојдовте на Enjeolon име на Производ : Enjeolon бренд 2018 глуждот должина панталони солидна 7 боја, молив панталони мажите панталони панталони мажи Причинско-моден облека K6259 Боја : Челик сива/Кајсија/Темно сива/Црна/Каки/Темно зелена/Pewter Големина : 29 30 31 32 33 34 36 Ткаенини : 79.1%Памук,19.1%Полиестер влакна,1.8%Spandex Атрибут : Модел : Тенок Мека : Редовни Еластична : Нема Дебелина : Редовни Големина мерење (единица : cm) Големина на 29 30 31 32 33 34 36 Половината 74 76.5 79 81.5 84 86.5 91.5 Висина 91 92 93 94 95 96 97.5 Hipline 96 99 102 105 108 111 115.6 Нога wai 30 31 32 33 34 35 36 Топло Прашува : Ние ги користиме Азија големина, ќе има еден или двајца cm errer и две или три големина помала од НАС/Евра големина. Големина референца Тежина 50kg 55kg 60kg 65kg 70kg 75kg 80kg 85kg 90kg Висина (110lbs) (121lbs) (132lbs) (143lbs) (154lbs) (165lbs) (176lbs) (187lbs) (198lbs) 160 CM 28 165 CM 28 29 170 CM 29 30 175 CM 30 31 180 CM 31 32 33 34 185 CM 34 36 36 190 CM 36 Топло Прашува : 1kg=2.2 кг; 1cm=2.54 во; 1ft=12in;1ft=30.48 cm

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
Enjeolon
Број На Модел На:
K6259
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Молив Панталони
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Herringbone
Затворање Тип:
Патент Летаат
Половината Големина(во инчи):
2.25-2.79
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length Pants
боја:
Челик сива/Кајсија/Темно сива/Црна/Каки/Темно зелена/Pewter
Големина:
29/30/31/32/33/34/36
R

Тие исто така купуваат со овој производ