.

.

ZD 3D Автомобил Метал Налепници 4X4 4WD Decals Подесување Стил Cyter За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Ranger Kuga Седиште Леон Ibiza Lexus

ZD 3D Автомобил Метал Налепници 4X4 4WD Decals Подесување Стил Cyter За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Ranger Kuga Седиште Леон

DEN 155.00
DEN 193.44
-20 %
Количина на стоки


Опис На Производот :
100% сосема нов и висок квалитет.
Оваа значка изгледа прекрасно и се prefect за вашиот автомобил тело.
За автомобил тело декорација, табла, песна, мотор и мопед.
Добра замена за стариот лого.
Инсталација tipes :
Темелно чистење на областа каде што сакате да се применуваат вашиот decal да.
Ставете ја вашата decal во посакуваната локација, притиснете и задржете за некое време.
Пакетот вклучува :
1*автомобил налепницата на Производот Слики :

Бренд Име:
ZD
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за универзален автомобил
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип На Објект:
Налепници
категорија:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ