.

.

Бесплатен превозот 500pcs/многу ноќта на Вештерките LED дух Значка Brooch трепка тиква Иглички Страна концерт Услуги одмор подарок

Бесплатен превозот 500pcs/многу ноќта на Вештерките LED дух Значка Brooch трепка тиква Иглички Страна концерт Услуги одмор подарок

DEN 5872.80
Количина на стоки


1. led трепка градите pin
светлина : 2 парчиња Црвена и 1 сина.
пакет : 25pcs/картичка
Н. Ж : 10g
батерија : 3pcs LR41
2 . идеален подарок за младите луѓе,може да се користи во диско клубови,бар,забава,одмор ,прослави,партијата,
божиќ,ноќта на вештерките или другата страна.
3. ние ќе ви даде нашата најдобра услуга и квалитет и цена,
ако имате интерес,ве молиме контактирајте со нас

боја:
мешани stlyle
Бренд Име:
WIRICH
Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Децата Ден
Број на Компјутери:
500pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JYC-095
Блескав Време:
10hours
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
производство име:
led трепка градите pin
Пакет:
25pcs/картичка
Тежина:
10g
LED:
3pcs
Батеријата:
3pcs LR41
Префрлете:
за вклучување/исклучување
R

Тие исто така купуваат со овој производ