.

.

Бански sharkskin мажите пливање водови Спортски шорцеви класичен мажите бански кратко

Бански sharkskin мажите пливање водови Спортски шорцеви класичен мажите бански кратко

DEN 396.00
DEN 426.24
-7 %
Количина на стоки


Deacription :
Бански sharkskin мажите пливање водови Спортски шорцеви класичен мажите бански кратко
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Фото :
Ние можеме да снабдување фотографии само купувачот цел предмети,Ако треба,ве Молиме оставете порака ,и ни даде вашата E-mail порака,ние ќе испратени до вас !
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
За нас
добредојдовте секој пријател да ве молиме посетете ја нашата продавница, нашата главна дејност е бутици, промет на големо и промет на мало во нашата продавница се наоѓа во hugest трговија на големо центар на светот-Yiwu на меѓународните трговски центар, ние предност на квалитетот и цената на стоката,добредојдени да се спаси нашата продавница,ќе се златни,и ние ќе сигурно снабдување со нашата најдобра услуга.

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Број На Модел На:
CX1211
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Геометриски
Големина:
XL,XXL,XXXL,4XL
боја:
Сина,Жолта
Пол:
Машки
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Повод:
Спортови На Вода
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ