.

.

SILIKOLOVE 2017 Не Држи Силиконски Калапи Apple Форма Торта Алатки DIY Мус Печење Послужавник Торта Декорирање Алатки бадник

SILIKOLOVE 2017 Не Држи Силиконски Калапи Apple Форма Торта Алатки DIY Мус Печење Послужавник Торта Декорирање Алатки бадник

DEN 347.00
DEN 422.88
-18 %
Количина на стоки


боја:
случаен боја
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
Бадник Подарок
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
SILIKOLOVE
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
случаен боја
Големина:
29.5*17*4.5 CM
Тип:
кенди создателот
Материјал:
Силиконски Калапи DIY
Состојба:
ФДУ Безбедно
Температурата Опсег:
-40F на +446F(-40c на +230c)
функција 1:
BPA Free / Не-стап / Лесно да се чисти / Перат/ Лесно да се Demolding
Карактеристика 2:
Замрзнувач Safe / Микробранова Safe/ Топлина-отпор
стил на дизајн 1:
Дебела дизајн, 100% реално чисто силиконски божиќ торта калај
Стил на дизајн 2:
Текстура јасно, усвојување на материјалот Природни руда
R

Тие исто така купуваат со овој производ