.

.

Нерѓосувачки Челик Путер Јадење Сирење Плоча со Капак Сирење Сад Серверот Торта Складирање Фах Dinnerware

Нерѓосувачки Челик Путер Јадење Сирење Плоча со Капак Сирење Сад Серверот Торта Складирање Фах Dinnerware

DEN 463.00
DEN 609.60
-24 %
Количина на стоки


Карактеристики :
1. Материјал : нерѓосувачки челик
2. Големина : за 18.5 x 12.2 x 6.8 CM/7.28 x 4.80 x 2.68 во
3. Употреба : се одржи на сите видови на печење материјали, како што е путер, сирење и така натаму.
4. Пакување : кутија за пакување
Пакување листа : 1 * Сирење плоча
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.
Ние само брод потврдените адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго).
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.
3. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ
Техника:
Пигментирани
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
јадење сирење
Бренд Име:
AIHOME
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Плоча Тип:
плоча јадење
R

Тие исто така купуваат со овој производ