.

.

4pc Soshine 3V 1000mAh CR2 Литиум Батерија CR2 LiFePO4 Не-Батерија за LED Рефлектори предните Светла

4pc Soshine 3V 1000mAh CR2 Литиум Батерија CR2 LiFePO4 Не-Батерија за LED Рефлектори предните Светла

DEN 447.00
DEN 596.64
-25 %
Количина на стоки

Функција :
- Висок капацитет со од меморијата ефект.
- Краток спој и во текот тековната заштита.
- Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност.
- Заштита на животната средина.
- Широко се користи во LED светилка, велосипед светилка, headlamp и други електронски производи. Бренд Име : Soshine Квалитет : 4 Парче Капацитет : 1000m Ah Напон : 3 V Хемија : Литиум Батерија : Нема PCB Заштитени Одбор : Никој

Номиналниот Напон:
3V
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
EPC_BLL_90I
Батеријата Број:
4
Бренд Име:
Soshine
Номиналниот Капацитет:
1000mAh
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No
Тип:
LIFEPO4
Големина:
CR2
R

Тие исто така купуваат со овој производ