.

.

Deek Robet 1 Сет од Нерѓосувачки Челик, Чистење Млазницата Игла 0.2/0.25/0.3/ 0.35 мм За 3D Печатач

Deek Robet 1 Сет од Нерѓосувачки Челик, Чистење Млазницата Игла 0.2/0.25/0.3/ 0.35 мм За 3D Печатач

DEN 87.00
DEN 104.16
-16 %
Количина на стоки

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. 3 D Печатач чистење млазницата игла со дијаметар од 0.2 мм/0.25 mm/0.3 mm/ 0.35 mm. 1 сет вклучува 8 парчиња (4 големини) на игла, секоја големина има 2 игли на истата спецификација. За сите 0.4 mm млазницата (Reprap, Ultimaker, Makerbot, Flashforge и повеќе). Врвот на иглата е мазна и остри. Иглата телото има предности на висока јачина и добра цврстина. Уникатен игла се справи и игла тело изградба. Може ефикасно чистење млазницата на 3 D принтер, млазницата ќе не е лесно да се оштетат. Спецификации : Предмет Тип : Чистење Млазницата Игла За 3 D Печатач Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : (Прибл.) Дијаметар : 0.2 мм; Должина : 5cm/1.97" Дијаметар : 0.25 mm/0.3 mm/0.35 mm; Должина : 7cm/2.76" 1 Set=8 Pcs : 2 парчиња*0.2 мм игли + 2 парчиња*0.25 mm игла +2 парчиња*0.3 mm игла + 2 парчиња*0.35 mm игли Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 Сет(8 Pcs) X Чистење Млазницата Игла

Бренд Име:
Deek-Робот
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Чистење Игла
R

Тие исто така купуваат со овој производ