.

.

50 парчиња 10 mm Копче синџир Метал Hummer Clasps за Торба Snap Клип Куки Конектори Накит направи Наоди За продажба

50 парчиња 10 mm Копче синџир Метал Hummer Clasps за Торба Snap Клип Куки Конектори Накит направи Наоди За продажба

DEN 955.00
DEN 955.20
-0 %
Количина на стоки


Повратни информации
1. Купувачот е должен да ја напушти точна превозот адреса, име и презиме и точниот број на телефон. Ви благодариме!
80pcs вртливата hummer ноктот затворач,Вртливата Кадар,Чанта кука,рака обрачот,чанта snap 45x25mm
80pcs вртливата hummer ноктот затворач,Вртливата Кадар,Чанта кука,рака обрачот,чанта snap 45x25mm
80pcs вртливата hummer ноктот затворач,Вртливата Кадар,Чанта кука,рака обрачот,чанта snap 45x25mm
80pcs вртливата hummer ноктот затворач,Вртливата Кадар,Чанта кука,рака обрачот,чанта snap 45x25mm
80pcs вртливата hummer ноктот затворач,Вртливата Кадар,Чанта кука,рака обрачот,чанта snap 45x25mm
. Сите цени се прикажани во нашата продавница НЕ вклучува даноци, купувачот е одговорен за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Ако не ви е дозволено да го нарачате неколку многу време или по Тоа да ве потсетам дека на пакети е дозволено да брод вашата адреса , Овој проблем од тука . Ние ќе ви одговориме брзо,и да ви даде задоволително решение. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Плаќање и Шип документот
1. Не грижете се !
Можете да нарачате на нив еден многу по еден . Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален (3-ѕвезда) или негативни (1, 2 ѕвезда) повратни информации.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.50 парчиња 10 mm Копче синџир Метал Hummer Clasps за Торба Snap Клип Куки Конектори Накит направи Наоди За продажба
Информации За Производот
Quatity : 50 компјутери
Квалитет : Најдобар Квалитет , Снабдување Со ++ Ниво
Siz e : 50 mm, должина и 10 mm внатрешна ширина
Боја : Никел, Злато, Антички месинг, Gunmetal
Повеќе Snap Кука Предмети ве Молиме Кликнете на Сликата Подолу :
Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации. Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т. Било која недостасува или оштетување на производот, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот.
Ако било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако бесплатен превозот цел враќаат поради лошо превозот информации, купувачот треба да биде одговорен за поштенски продавачот платени.Парцела врати предизвикани од страна на погрешна адреса, нецелосни примачот име и купувачот не да ги собереш на ред е купувачот сопствената одговорност, и на поштенски нема да бидат вратени. Пониска цена на големо количество.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. и ние би сакале да ви дадеме 6% попуст, ако цел повеќе места .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Враќање & Наплата
1.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Човекот-направени штета, се користи објектот не е прифатен.Ние ќе ја испрати на предмети побрзо откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е inpected.

боја:
Античкиот Месинг, Злато, Никел, Gunmetal
Бренд Име:
Rongxiao
Број На Модел На:
STH153
Материјал:
Метал
Тежина:
12g
Тип:
кука
боја:
Никел, Gunmetal, Злато, Антички Месинг
Големина:
16mm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ