.

.

Моден Црна кобра Кожа двојно Тока Пумпи посочи Пети се Лизга на Тенки и Високи Потпетици Stiletto

Моден Црна кобра Кожа двојно Тока Пумпи посочи Пети се Лизга на Тенки и Високи Потпетици Stiletto

DEN 3408.00
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : драги мој пријател, ако не сте сигурни за тоа која големина ти треба да изберете, кажете ми колку цм на ногата ве молам, јас ќе ви дадам некои големина предлог.на пример, мојата нога е 23.5 см, па јас изберете НИ големина 6.5(Секој има различна форма на нога, како и различни навики, па големината на препораки за повикување само)
Ви благодариме за вашата посета! Имаат добар ден!!!

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
Тока
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Се облекуваат
Број На Модел На:
22
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
Gullick
Горниот Материјал:
Синтетички
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ