.

.

Број 1-500 Овци ear tag Знаци со зборот уво Ласерски Внесување на Бакар главата обетки Фарма на животните лична карта

Број 1-500 Овци ear tag Знаци со зборот уво Ласерски Внесување на Бакар главата обетки Фарма на животните лична карта

DEN 2775.00
DEN 4204.80
-34 %
Количина на стоки


Овци ear tag Знаци со зборот уво Ласерски Внесување на Бакар главата обетки Фарма на животните лична карта

Големина:
001a500, 501a1000, 1001a1500, 1501a2000
Тип:
Фарма На Животните
Бренд Име:
howells
Број На Модел На:
овци ear tag
Фарма На Животните Тип:
овци
Материјал:
Пластични
боја:
Зелена Жолта Портокал сини
Име:
Овци ear tag
paackage:
500 компјутери
R

Тие исто така купуваат со овој производ