.

.

БЕЛА 83pcs Џуџиња Самовила Емили Jones & Бебето Правец на Змеј Градежни Блокови Поставени Играчки Компатибилен Џуџиња Бројки 41171 за Девојка

БЕЛА 83pcs Џуџиња Самовила Емили Jones & Бебето Правец на Змеј Градежни Блокови Поставени Играчки Компатибилен Џуџиња Бројки

DEN 243.00
DEN 341.76
-29 %
Количина на стоки

83pcs Џуџиња Емили Jones & Бебето Правец на Змеј Градежни Блокови Божиќ подароци Играчки Компатибилен со 41171 Пакет : Нема оригинална кутија, 83pcs/set
Транспорт Време Референца :

Тип:
Блокови
Сертификат Број:
CCC
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Legoelieds
Број На Модел На:
БЕЛА 10499
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
Предупредување:
играчки за деца
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
3C:
Сертификат
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
елфите
Карактеристики:
едукативни играчки
толпата:
играчки за девојчиња
Пакет:
НЕ КУТИЈА
Повод:
Божиќ подарок,роденден
R

Тие исто така купуваат со овој производ