.

.

Vansydical 2018 Жените Хулахопки Печатени Јога Панталони Ленти Танц Leggings Компресија Работи Хулахопки Дише Фитнес Салата Панталони

Vansydical 2018 Жените Хулахопки Печатени Јога Панталони Ленти Танц Leggings Компресија Работи Хулахопки Дише Фитнес Салата Панталони

DEN 780.00
DEN 1367.52
-43 %
Количина на стоки


Vansydical 2018 Жените Хулахопки Печатени Јога Панталони Ленти Танц Leggings Компресија Работи Хулахопки Дише Фитнес Салата Панталони
'

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
vansydical
Материјал:
spandex+полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
FBF717901, FBF717902, FBF717903, FBF717904, FBF717905
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
жените хулахопки:
Целосна Должина
Печатени Јога Панталони:
јога жени
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Leggings Компресија:
Печатени
работи хулахопки:
Црна, Сина, Црвена
Дише Фитнес Салата Панталони:
Јога, Трчање, Фитнес, Салон, Обука, Акциза, Танц, Итн
Vansydical 2018 Жените Хулахопки:
Дише, Брз Сува, Високо Еластична
Жените Legging:
1 x панталони
Тежина На Пакет:
0.26kg (0.57lb.)
Пакет Големина:
27cm x 21cm x 5cm (10.63in x 8.27in x 1.97in)
R

Тие исто така купуваат со овој производ