.

.

dongsheng Топла Аниме Цртан филм Морнар Месечината Dangle Earring Убави Сакура Cosplay Капка Earring за Жените Девојка Накит Подароци-15

dongsheng Топла Аниме Цртан филм Морнар Месечината Dangle Earring Убави Сакура Cosplay Капка Earring за Жените Девојка Накит

DEN 89.00
DEN 107.04
-17 %
Количина на стоки


dongsheng Топла Аниме Цртан филм Морнар Месечината Dangle Earring Убави Сакура Cosplay Капка Earring за Жените Девојка Накит Подароци-15
Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина на : 3.1*2.6-1.9*0.7 cm Тежина : 5g Пакет се вклучени : 1 пар со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dongsheng накит
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
151
is_customized:
Yes
Материјал:
метални легури
кориснички:
Yes
Пакет:
1pcs во opp вреќа
боја:
како на слика
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
R

Тие исто така купуваат со овој производ