.

.

Машки Chelsea Краток Глуждот Британски Стил Есен Висока Врвот Дизајнер На Чевли Мажите Квалитет Booties Црна Полно Зрно Кожа Чипка

Машки Chelsea Краток Глуждот Британски Стил Есен Висока Врвот Дизајнер На Чевли Мажите Квалитет Booties Црна Полно Зрно Кожа

DEN 6570.00
DEN 10265.28
-36 %
Количина на стоки


Вратило Материјал : Вистинска Кожа-Cowhide
Горниот Материјал : Вистинска Кожа-Cowhide
Обвивка Материјал : Свинска Кожа
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина.
Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
czc1371513233919
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Моден Елемент:
Платформа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
RPBDZKQO
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
R

Тие исто така купуваат со овој производ