.

.

2018 Нови Лето Симпатична Бебе Rompers Младата Новородено Бебе Девојка Флорални Принцеза Ракави Rompers Jumpsuit Памук Бебиња Облека Сет

2018 Нови Лето Симпатична Бебе Rompers Младата Новородено Бебе Девојка Флорални Принцеза Ракави Rompers Jumpsuit Памук Бебиња

DEN 171.36
Количина на стоки


Најновите Модата Бебе Деца, Момчиња И Девојки Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет во cluded : 1x Romper
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Rompers
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Печати
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
R

Тие исто така купуваат со овој производ