.

.

Масажа На Телото Roller Ball Вратот Задната Нога Рака Промовира Циркулацијата На Крвта Јога Терапија Се Релаксираат Болка Здравствена Заштита

Масажа На Телото Roller Ball Вратот Задната Нога Рака Промовира Циркулацијата На Крвта Јога Терапија Се Релаксираат Болка Здравствена

DEN 399.00
DEN 561.60
-29 %
Количина на стоки


Atthention : Поради ажурирање на производот и пакувањето материјал е ажурирања. Пакување и appearancestor може да има некои разлики. Големина плус или минус 3cm грешка, Но ние ќе се gurantee на производот квалитет . Секоја серија на производ е боја и apperancestor може да има некои разлика која е вклучување на компјутерот покажува разликата боја Ние искрено се надевам дека нашите клиенти не ќе ум на производот мала разлика, Доколку не е потребно повеќе помогне, се чувствуваат слободни да ги споделите знаеме. Благодарам многу Danny

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
MLINGZHI
Материјал:
Смола
R

Тие исто така купуваат со овој производ