.

.

2018 Wejoy LCD Проектор JX-900 Андроид Систем за Видео Дигитален систем за домашно Кино 300 Lumens USB VGA HD Филм LED Проектор Max 200inch

2018 Wejoy LCD Проектор JX-900 Андроид Систем за Видео Дигитален систем за домашно Кино 300 Lumens USB VGA HD Филм LED Проектор

DEN 10848.00
DEN 13392.00
-19 %
Количина на стоки

Wejoy Домашно Кино Проектор Им Даде На Вашиот Живот Повеќе Радост

Тип:
Дигитален Проектор
Приклучок Тип:
НИ Приклучокот,ЕУ Приклучокот,велика БРИТАНИЈА Приклучок
моќност:
96W
Извор На Светлина:
LED
Projective Режим:
Назад Проекција,Фрлање,Таванот
Бренд Име:
WEJOY
Зум:
Фокус
Проекција Технологија:
LCD
Сооднос На Контрастот:
3500
Корекција На Грешките:
Рачна Корекција
Проекција далечина:
2.4 М-7M
Број На Модел На:
JX-900A
Употреба:
Бизнис & Образование
Екран Скала:
4
Преносни:
No
Ansi Lumens:
300Lumens
Оптичка Резолуција:
1366x768dpi
Домашно Кино Проектор:
Yes
систем:
Андроид
Осветленоста:
300Lumens
Тежина:
3.8KG
Проектираните Димензија:
62-200inches
R

Тие исто така купуваат со овој производ