.

.

Мажите Брз Сува Водат Долг Ракав Кошула Отворено Спортски Тренинг Качување Маскирна Тактички Борба против T-shirt Висока Еластичност Блузи

Мажите Брз Сува Водат Долг Ракав Кошула Отворено Спортски Тренинг Качување Маскирна Тактички Борба против T-shirt Висока Еластичност

DEN 960.00
DEN 1654.56
-42 %
Количина на стоки


Мажите Брз Сува Водат Долг Ракав Кошула Отворено Спортски Тренинг Качување Маскирна Тактички Борба против T-shirt Висока Еластичност Блузи

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ESDY
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
RZ09632
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling
Материјал Технологија:
моќ водат
Тип На Објект:
Блузи,Т Кошули,маици
Пол:
Мажите,Машки
боја:
Python Црно;Python Зелена;Python Жолта;Atacs НА;Atacs FG
Јака:
О круг јака вратот,O деколте
Функција:
Брзина брзо сува,дише, еластична,Тесни,слаб,тенок
Употреба:
кампување пешачење лов и риболов работи пешачење
R

Тие исто така купуваат со овој производ