.

.

30мм Завртка Ароматерапијата Нерѓосувачки Челик Diffuser Locket хривнија Етерични Масла Diffuser Locket Нараквици Алки

30мм Завртка Ароматерапијата Нерѓосувачки Челик Diffuser Locket хривнија Етерични Масла Diffuser Locket Нараквици Алки

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Количина на стоки

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Бесплатни 10 ВЛОШКИ 30мм Завртка Ароматерапијата Нерѓосувачки Челик Diffuser Locket хривнија Етерични Масла Diffuser Locket Нараквици Алки

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PLB1145
Бренд Име:
Melone Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
лебдечки locket pendant
Обликот:
Цвет
боја:
Сребро.
locket големина:
30мм
Употреба:
DIY Locket Pendant За Подарок
R

Тие исто така купуваат со овој производ