.

.

Мотоцикл 7/8 22mm Гума Handlebar Рака Костец за Хонда за Јамаха за Suzuki За Кафе Racer Плувка Clubman Обичај

Мотоцикл 7/8 22mm Гума Handlebar Рака Костец за Хонда за Јамаха за Suzuki За Кафе Racer Плувка Clubman Обичај

DEN 341.00
DEN 378.72
-10 %
Количина на стоки


детали за производот :
состојба : 100% сосема нов
материјал : cnc алуминиум&гума
количина : 1 ПАР
лесно да се инсталира
погодни за : 7/8" 22mm мотоцикл handlebar

Тип На Објект:
Костец
Објектот Тежина:
0.13kg
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Должина:
12.5cm
Име На Модел:
LK-HB-039
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Силикони
Објектот Дијаметар:
2.2inch
Е Прилагодена:
Yes
посебни перформанси:
за повеќето мотор со 7/8 22mm се справи со бар
квалитет:
100% нов бренд
R

Тие исто така купуваат со овој производ