.

.

Деца Бебе Деца Девојка Кратко Sleeve Чипка Принцеза Туту Фустан Партија Фустани 1-6Y

Деца Бебе Деца Девојка Кратко Sleeve Чипка Принцеза Туту Фустан Партија Фустани 1-6Y

DEN 213.00
DEN 295.68
-28 %
Количина на стоки

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.2 инчен 45см/17. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.8 инчен
Објектот содржи : 1 x Деца се Облекуваат
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Не Возраст Биста Должина XS 1-2 Години 26cm/10.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.5 инчен 58cm/22.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Светло Сина
Големина : Tag.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.4 инчен 51cm/20inch L 4-5 Години 31cm/12. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.6 инчен XL 5-6 Години 32cm/12.
Материјал : Памук Мешавини
Состојба : Brand New од оригиналниот
Боја : Темно Сина. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.8 инчен М 3-4 Години 29cm/11.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).2 инчен 55cm/21. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Исклучителен Квалитет! Не можете да го пропуштите! Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти со повеќето популарни Точка и најдобра услуга.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
WEIXINBUY
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Лолита Стил
Декорација:
Чипка
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
Екипажот Вратот
Број На Модел На:
туту фустан
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ