.

.

2018 Автомобил стил на личноста Опрема shift knob / прирачник за автоматско Општи менувачот / Hulk датотека главата П П PAI

2018 Автомобил стил на личноста Опрема shift knob / прирачник за автоматско Општи менувачот / Hulk датотека главата П П PAI

DEN 684.00
DEN 719.52
-5 %
Количина на стоки


Материјал : пластични смола Големина : Зелена дух (висина 7.5 cm * ширина 5cm) Соодветни модели : Повеќето модели (ГМ модифицирани делови) Не копчето погоре оригиналниот автомобил опрема, виси со главата надолу, без да се тока до автомобилот, можете да го инсталирате. Потсетник Оваа опрема shift главата е погоден за повеќето автоматски / рачен менувач модели, инсталацијата на оригиналот, на автомобил shift главата прашина маска може да не се целосно да се стави на ситуацијата. Овој дел опрема глава му припаѓа на изменетите делови, секое возило е опрема главата прашина јакна дизајн не се исти, на модифицирана опрема глава не може да биде ист со сите модели на прашина јакна структурен дизајн се компатибилни, освен ако не е посебен автомобил ексклузивни оригинална опрема главата . Затоа, инсталација на прашина маска е предолго или прекратко се нормална појава, без разлика на било да се купи модифицирана опрема shift глава се така. Клиенти кои не можат да прифатат слични проблеми, ве молиме да се купи внимателно! Рачен менувач : обратна опрема не може да се користи Автоматското : опрема headband копчето не може да се користи

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
871
Материјал Тип:
пластична смола
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
МАО ДАН ШЕН
Година:
2017
Специјални Функции:
промена
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
7.5cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ