.

.

DXBQYYXGS 1 Buc 3/4 инчи DH20 Брз Полнач Бакар брадавица Поврзувачот Надворешни тема Наводнување зглобовите За вода потопување тапа

DXBQYYXGS 1 Buc 3/4 инчи DH20 Брз Полнач Бакар брадавица Поврзувачот Надворешни тема Наводнување зглобовите За вода потопување

DEN 105.00
DEN 143.04
-27 %
Количина на стоки


Производ параметри
Функција : се Користи за да се поврзете водовод и внатрешната нишка производи
Материјал : бакар
Нето тежина : 0.037 kg
Вода притисок : 0.2-0.55 MPA
Конекција : Тема врска
Големина : 0.9 * 2.5 * 3cm
Сите бакар материјал, Анти-корозија, Трајни
Добредојдовте ви Благодариме за доаѓање,Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во времето на Шопинг инструкции 1. Производи помалку од $ 5 курир, може да не query тра cking информации,Но не влијае на вашата стока пристигнувањето. 2. Нашите ќе ја испрати на производот во рок од 3 дена од денот на приемот на нарачката.Ако постојат посебни околности, ќе бидат испратени во рок од 7 дена. 3. Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Услуга & Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

боја:
Американскиот стандард, Европскиот стандард
Тип:
Градина Вода Конектори
Стандард:
Din
Број На Модел На:
DH20
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Дувачкиот
Бренд Име:
DXBQYYXGS
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
3/4
Нето тежина:
0.35 KG
Видови:
Надворешен навој конектор
Примена:
цевка конектор
Спецификација:
3/4 инчи (DN20) машки конец (НИ стандард),3/4 инчи машки конец (Европа
R

Тие исто така купуваат со овој производ