.

.

LOULEUR 10yards/тркалаат 2/3мм Нерѓосувачки Челик Ѓердан Синџири Масовно се Вклопуваат Ѓердани Нараквици Линк Синџир Накит Одлуки Наоди

LOULEUR 10yards/тркалаат 2/3мм Нерѓосувачки Челик Ѓердан Синџири Масовно се Вклопуваат Ѓердани Нараквици Линк Синџир Накит Одлуки

DEN 393.00
DEN 545.76
-28 %
Количина на стоки

LOULEUR 10yards/тркалаат 2/3мм Нерѓосувачки Челик Ѓердан Синџири Масовно се Вклопуваат Ѓердани Нараквици Линк Синџир Накит Одлуки Наоди
1)Материјал : Нерѓосувачки Челик
2)Големина : Широк : 2mm/3мм
3)Бои : Сребрена Боја
4)Пакување : 10 Метри/Roll
5)Тежина : Околу 70/140g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.
Зошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе добие црн, не како бакар накит алергија склони, не како легура накит, бидејќи на олово. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток.
Ние ќе брод на сите нарачки во рок од 3 работни денови. транспорт изберете : aliexpress стандард превозот , безбеден и брз.

Големина:
width 2mm, width 3mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0cm
Производ Карактеристики:
stianless челик синџир
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
F5963
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Точка име :
нерѓосувачки челик синџир
Ширина:
2/3ММ
боја:
Сребро.
Пакување:
1 тркалаат/многу
Shap:
Нерѓосувачки Челик Синџири Ѓердан
Тип:
синџири со hummer затворач
дизајн:
hummer clasps синџири
useage:
нерѓосувачки челик синџири за накит diy
Функција:
Синџир Ѓердани
R

Тие исто така купуваат со овој производ